Naar de inhoud

Regio Overijssel Flevoland

 

Het bestuur

Het bestuur van de regio Overijssel-Flevoland bestaat uit

Voorzitter

Peter van der Molen
06-22964681
E-mail: voorzitter.overijssel-flevoland@kwbn.nl

Vice-voorzitter

Jan Vukkink (tevens PR/nieuwsbrief/kwartaalfolder)
Tel. 038-4446046
E-mail: vice.voorzitter.overijssel-flevoland@kwbn.nl

Secretaris

Hilly Breunis-Huisman
Tel. 06-12221487
E-mail: secretaris.overijssel-flevoland@kwbn.nl

Penningmeester

Lenie Hollander-Geurts (tevens ledenadministratie)
Tel. 038-4654694
E-mail: penningmeester.overijssel-flevoland@kwbn.nl

Bestuurslid

Auke Gerritsen (tochtcoördinator)
Tel. 0570-522655
E-mail: lwp.overijssel-flevoland@kwbn.nl

Bestuurslid

Jenneke Kamphuis (avond4daagse)
Tel. 06-12883335
E-mail: avond4daagse.overijssel-flevoland@kwbn.nl

Bestuurslid

Mari Smits (PR/website)
Tel. 06-28568569
E-mail: m.smits173@upcmail.nl

Bestuurslid

Henk Jan Bakker
Tel. 06-13827017
E-mail: hbakkerj@hetnet.nl

Bestuurslid

Suze Hartman (tevens ledenraad KWBN)
Tel. 0570-635071
E-mail: suze.hartman@ziggo.nl

Toegevoegd

Diny Timmer (ledenraad KWBN)
E-mail: diny.timmer@hetnet.nl

 

Inloggen extranet


  • OAD
    Nederlandse Loterij