Naar de inhoud
 

Medewerkers bondsbureau

Bestuur en bondsleiding

 
Paul Sanders
Directeur-bestuurder
p.sanders@kwbn.nl
024-3655575
Antoinet van der Meer-Gertsen
Managementassistent
a.gertsen@kwbn.nl
024-3655592

 

Bedrijfsvoering

 
Twan Willems
Controller
t.willems@kwbn.nl
024-3655589

Jan Jacobs
Financieel-administratief medewerker
j.jacobs@kwbn.nl
024-3655579

Janneke Engels-Beenen
Medewerkster Klantenservice
info@kwbn.nl
024-3655575
 
Kim Schonenberg
Medewerkster Klantenservice
info@kwbn.nl
024-3655575
Luuk van Bergen
Projectmedewerker
l.vanbergen@kwbn.nl
024-3655 586    

 

Marketing

 

Erna van 't Westeinde
Manager marketing & business development
e.vantwesteinde@kwbn.nl
024-3655571

Gijs Janssen
Manager marketing & partnerships a.i. 
g.janssen@kwbn.nl
024-3655590
Arjanne Brans-Faassen
Junior productmanager
a.brans-faassen@kwbn.nl
024-3655574
  Pieter Degen
Online marketeer
p.degen@kwbn.nl
024-3655593
Suzanne de Lijser
Contentcoördinator
s.delijser@kwbn.nl
024-3655583
Sil Sanders
Productmanager 
s.sanders@kwbn.nl
024-3655581
  Margot Vandermeulen
Productmanager 
m.vandermeulen@kwbn.nl
024-3655572

Mariëlle Vissers-van Hulst
Communicatieadviseur
m.vissers@kwbn.nl
024-3655584

 

Ledenservice

 
 

Roel de Krijger
Manager Ledenservice
r.dekrijger@kwbn.nl
024-3655587

  Miranda Janssen
Klantmanager
m.janssen@kwbn.nl
024-3655577
  Nelleke Naaktgeboren
Communicatieadviseur
n.naaktgeboren@kwbn.nl
024-3655588
  Diana van Tilburg
Klantmanager
d.vantilburg@kwbn.nl
024-3655578 
  Eric Voet
Projectleider Opleidingen
e.voet@kwbn.nl
024-3655576
  • OAD
    Nederlandse Loterij