Naar de inhoud
 

Team Accountmanagement

 

 

Ben Bloemink
Accountmanager Noord
b.bloemink@kwbn.nl
06-13503660
Rinse Froma
Kwaliteitsadviseur Noord
r.froma@kwbn.nl
06-51858140
Johan Vellinga
Kwaliteitsadviseur Noord
j.vellinga@kwbn.nl
06-21265253

Peter van der Molen
Accountmanager Overijssel/Flevoland

p.vandermolen@kwbn.nl
06-22964681

Hilly Breunis
Accountmanager Overijssel/Flevoland

h.breunis@kwbn.nl
06-12221487

Mari Smits
Accountmanager Overijssel/Flevoland

m.smits@kwbn.nl
06-28568569

Dick Achterkamp
Kwaliteitsadviseur Overijssel-Flevoland
d.achterkamp@kwbn.nl
06-23014890
Auke Gerritsen
Kwaliteitsadviseur Overijssel-Flevoland
a.gerritsen@kwbn.nl
0570-522655
Marco Maasen
Kwaliteitsadviseur Overijssel-Flevoland
m.maasen@kwbn.nl
06-50615821

Daan Kroesen
Accountmanager Gelderland

d.kroesen@kwbn.nl
06-30954913

Frank Thomaschewsky
Accountmanager Gelderland

f.thomaschewsky@kwbn.nl
06-25044859

Christa van Kleef
Kwaliteitsadviseur Gelderland
c.vankleef@kwbn.nl
06-53686084

Sjaak Beeren
Accountmanager Limburg
(verenigingen)

j.beeren@kwbn.nl
0495-552360 / 06-34425930

John Ackermans
Accountmanager (stichtingen/comité's)
en kwaliteitsadviseur Limburg

j.ackermans@kwbn.nl
046-4336814

Jo Mullenders
Accountmanager Limburg
(wandelsportcentra en atletiekverenigingen)

j.mullenders@kwbn.nl
06-52307975

Wim van Baalen
Accountmanager Limburg
(project jeugd)
w.vanbaalen@kwbn.nl
043-4501272
Annet Duits
Kwaliteitsadviseur Limburg
a.duits@kwbn.nl
06-37242325

Arie Warnars
Accountmanager en
kwaliteitsadviseur West

a.warnars@kwbn.nl
06-48980275

Ankie Benningshof
Accountmanager West

a.benningshof@kwbn.nl
06-414 96722

Wouter Bonzet
Kwaliteitsadviseur West
w.bonzet@kwbn.nl
06-42530326
Don Braad
Kwaliteitsadviseur West
d.braad@kwbn.nl
06-31654653

Roel de Krijger
Teamleider en accountmanager
landelijke organisaties

r.dekrijger@kwbn.nl
06-38755727

Miranda Janssen
Bureaumedewerker en 
accountmanager landelijke organisaties

m.janssen@kwbn.nl
06-30111498