Naar de inhoud
 

Team Accountmanagement

KWBN ondersteunt zijn lidorganisaties dichtbij huis. Heb je vragen over onze dienstverlening of behoefte aan een advies voor je eigen wandelpraktijk? Een probleem of een mooi idee waar je een keertje over wilt sparren? Dan kun je in je eigen regio terecht bij één van onze accountmanagers. Met al hun kennis en ervaring op het gebied van wandelen, verenigen en tochtorganisatie gaan ze graag met jou in gesprek.

 

 

Ben Bloemink
Accountmanager regio Noord
b.bloemink@kwbn.nl
06-13503660
Rinse Froma
Kwaliteitsadviseur regio Noord
r.froma@kwbn.nl
06-51858140

Peter van der Molen
Accountmanager regio Overijssel/Flevoland

p.vandermolen@kwbn.nl
06-22964681

Hilly Breunis
Accountmanager Overijssel/Flevoland

h.breunis@kwbn.nl
06-12221487

Dick Achterkamp
Kwaliteitsadviseur Overijssel-Flevoland
d.achterkamp@kwbn.nl
06-23014890
Auke Gerritsen
Kwaliteitsadviseur Overijssel-Flevoland
a.gerritsen@kwbn.nl
0570-522655
Marco Maasen
Kwaliteitsadviseur Overijssel-Flevoland
m.maasen@kwbn.nl
06-50615821

Daan Kroesen
Accountmanager Gelderland

d.kroesen@kwbn.nl
06-30954913

Frank Thomaschewsky
Accountmanager Gelderland

f.thomaschewsky@kwbn.nl
06-25044859

Christa van Kleef
Kwaliteitsadviseur Gelderland
c.vankleef@kwbn.nl
06-53686084

Sjaak Beeren
Accountmanager Limburg
(verenigingen)

j.beeren@kwbn.nl
0495-552360 / 06-34425930

John Ackermans
Accountmanager (stichtingen/comité's)
en kwaliteitsadviseur Limburg

j.ackermans@kwbn.nl
046-4336814

Jo Mullenders
Accountmanager Limburg
(wandelsportcentra en atletiekverenigingen)

j.mullenders@kwbn.nl
06-52307975

Wim van Baalen
Accountmanager Limburg
(project jeugd)
w.vanbaalen@kwbn.nl
043-4501272
Annet Duits
Kwaliteitsadviseur Limburg
a.duits@kwbn.nl
06-37242325

Arie Warnars
Accountmanager en
kwaliteitsadviseur West

a.warnars@kwbn.nl
06-48980275

Ankie Benningshof
Accountmanager West

a.benningshof@kwbn.nl
06-414 96722

Wouter Bonzet
Kwaliteitsadviseur West
w.bonzet@kwbn.nl
06-42530326
Don Braad
Kwaliteitsadviseur West
d.braad@kwbn.nl
06-31654653
Jan Willem Vogels
Accountmanager gemeentelijk 
vergunningenbeleid
jw.vogels@kwbn.nl

Roel de Krijger
Manager KWBN Ledenservice

Strategie en beleid, relatiebeheer, 
belangenbehartiging.
 

r.dekrijger@kwbn.nl
06-38755727

Miranda Janssen
Teamleider en accountmanager 
landelijke organisaties

Verenigingsondersteuning, Lange Afstand,
online inschrijven, online calamiteitenplan,
wandelagenda.

m.janssen@kwbn.nl
06-30111498