Naar de inhoud

Regio West

 

Bestuur KWBN Regio West

Voorzitter:
René B. Janssen, 06-29301609, voorzitter.west@kwbn.nl

Secretaris en tochtcoördinator:
Jan van Doodeweerd, 06-21520091, secretaris.west@kwbn.nl, lwp.west@kwbn.nl, Doodeweerd@quicknet.nl

Penningmeester:
Jan Mulders, 0255-518901, penningmeester.west@kwbn.nl, J.J.A.Mulders@hetnet.nl

Bestuurslid:
Dick van der Kleij, 06-54642145, kleij@duisens.net,

Bestuurslid en contactpersoon Z.H.:
Arie Warnars, 078-6212843, warnars.a@kpnmail.nl

Ledenadministratie / avondvierdaagsen N.H.:
Ko van Aartsen, 0229-853306, ledenadministratie.west@kwbn.nl, regiowest@vanAartsen.org

Avondvierdaagsen Utrecht:
Dora van Dijk, 06-49690725, avondvierdaagse.west@kwbn.nl, wandelnl.Utrecht@gmail.com

Avondvierdaagsen Z.H.:
Sylcia de Haan, 0252-517067 / 06-10872715, regiowest.ZH@kwbn.nl

Avondvierdaagsen Utrecht:
Dora van Dijk, 06-49690725, avondvierdaagse.west@kwbn.nl, wandelnl.Utrecht@gmail.com

PPC zaken:
Vacant

Tochtadviseur:
Jetze Douwe Sandstra, 06-44954698, tochtadvies.west@kwbn.nl, jedosa@xs4all.nl

Webmaster:
Gerrit Riezebos, 0174-527152 / 06-53347052 webmaster@kwbn-west.nl

Inloggen extranet


  • Hi-Tec 2014
    Vrijbuiter Samen buiten
    OAD
    Nederlandse Loterij