Direct naar de content Direct naar de hoofdnavigatie Direct naar de footer
Lid worden

Gebruikersvoorwaarden Avond4daagse-uitleenpakket

Je leent dit pakket kosteloos, en dat doen we graag. We stellen de materialen beschikbaar omdat we samen willen bijdragen aan een onvergetelijke Avond4daagse. Tegelijk vertegenwoordigt het uitleenpakket een aanzienlijke waarde. Daarom rekenen we op jouw betrokkenheid en zorgvuldige omgang met de materialen. Hieronder lees je wat dat in de praktijk betekent.

Avondvierdaagse DIY Pakket 1280X640

Gebruik van het pakket

Het uitleenpakket bestaat uit vier onderdelen, namelijk: de boog, het Fiero-pak, het staande fotoframe en de vlaggenlinten. Deze onderdelen horen bij elkaar en worden altijd samen gebruikt. De losse inzet van bijvoorbeeld alleen de mascotte of alleen de boog is niettoegestaan.

Verdere instructies voor gebruik:

  • De boog wordt dagelijks op een goed zichtbare en veilige plek geplaatst, bij voorkeur bij de start en finish.

  • Na gebruik worden alle materialen schoon, droog en zorgvuldig opgeborgen, en indien nodig worden ze dagelijks schoongemaakt.

  • Het mascottepak (Fiero) wordt na gebruik opgehangen en gelucht.

  • Gebruik bij het schoonmaken geen bijtende of agressieve middelen en volg altijd de meegeleverde schoonmaakinstructies.

Extra instructies vind je op www.avond4daagse.nl en via de QR-codes op de materialen.

Verantwoordelijkheid en schade

Als organiserende Avond4daagse huur je het uitleenpakket. Het uitleenpakket heeft een aanschafwaarde van circa € 6.000. We gaan ervan uit dat je hier zorgvuldig mee omgaat.

Ontstaat er toch schade of raak je iets kwijt? Dan ben je hier als organisator verantwoordelijk voor. In dat geval kan gevraagd worden de schade te vergoeden tot een maximaal bedrag van € 1.000 (excl. btw).

Is er sprake van schade? Meldt dit dan direct aan distributeur FunExperts via: schade@funexperts.nl, met een korte toelichting en een foto. Zo kunnen we samen snel en goed handelen.

Transport en bereikbaarheid

Zorg er als organisatie voor dat er binnen het door distributeur FunExperts aangegeven tijdslot iemand aanwezig is op de opgegeven locatie. Is dit niet het geval, dan kunnen eventuele extra transportkosten worden doorberekend.

Zijn er wijzigingen in jullie bereikbaarheid?

Geef deze dan door via:

  • in het weekend vóór en tijdens de Avond4daagse: doorgeven via wijzigingen@funexperts.nl. 
  • in de periode daarvoor via wijziging@avond4daagse.nl (tot en met de donderdag voor jouw Avond4daage).

Annuleren

Annuleren kan kosteloos tot 2 weken vóór de start van de Avond4daagse.
Bij annulering binnen 2 weken brengen we € 50 in rekening.

Verklaring van akkoord

Door het insturen van het inschrijvingsformulier geef je aan dat je deze voorwaarden hebt gelezen en ermee akkoord gaat.

Dankjewel voor je inzet en zorgvuldigheid. Zo zorgen we er samen voor dat zoveel mogelijk wandelaars kunnen genieten van een feestelijke Avond4daagse.