Direct naar de content Direct naar de hoofdnavigatie Direct naar de footer
Lid worden

Nieuws

Digitale ledenpas 2023

Goed nieuws voor wandelaars! Ben je in 2023 lid van KWbN? Dan krijg je ook in het nieuwe jaar op vertoon van je digitale ledenpas korting op onze wandeltochten. En daarnaast is er meer ledenvoordeel. Je vindt de digitale ledenpas 2023 vanaf 1 januari 2023 in de Wandel.nl-app.

Wandelaars bos

Geen smartphone? 

In de eerste week van januari 2023 ontvangen al onze leden daarnaast een e-mail (of brief als we geen e-mailadres hebben) met een bevestiging van hun lidmaatschap. In deze mail/brief staat ook een afbeelding van de gepersonaliseerde pas. Op vertoon van deze mail/brief of de afbeelding van de gepersonaliseerde pas krijgen zij ook korting bij onze wandeltochten. Deze optie is specifiek bestemd voor onze leden die geen smartphone hebben. Maar de digitale pas en de Wandel.nl-app bieden zoveel voordelen dat we leden vooral aanraden hier gebruik van te maken. 

Vrouw met korte broek aan het wandelen in de natuur

Wandelvoordeelpas

Bekijk alle voordelen